Kolekcja

Terra Magica

TA KOLEKCJA REPREZENTUJE MIEJSCE, Z KTÓREGO POCHODZIMY. ISTRIA, NAZYWANA TERRA MAGICA, TO PÓŁWYSEP POŁOŻONY W ZACHODNIEJ CZĘŚCI WYBRZEŻA CHORWACJI.

Kolekcja Terra Magica jest wykonana z materiału, z którego jesteśmy najbardziej dumni – istryjskiej żółci. Istryjska żółć jest mocnym kamieniem, odpornym na korozję wodną i dlatego została wybrana w Wenecji jako materiał fundamentowy do przechwytywania wznoszącej się wilgoci i wody pływowej w kanałach oraz na fasady wielu weneckich zabytków, takich jak Pałac Książęcy i wiele Kościoły renesansowe i barokowe zawdzięczają jej dobrą konserwację. Możesz cieszyć się wszystkimi jego cechami w kolekcji Terra Magica.

Poświęć chwilę na przejrzenie naszej kolekcji TERRA MAGICA. Chcemy stworzyć dla Ciebie miejsce, w którym będziesz mógł się zrelaksować, poczuć słońce i poczuć istryjski styl życia. Istnieją nieograniczone możliwości i wykończenia dla każdego stylu w doborze produktów i akcesoriów.

Materiał

Kamień z kanfanaru jest wyjątkowy, ponieważ można go wykorzystać do wykonania różnych produktów, co nie jest możliwe w przypadku każdego materiału. Posiada doskonałe właściwości techniczne i mechaniczne w zakresie nasiąkliwości, zamarzania i zużycia. Jest niezwykle trwały i dostępny w różnych rodzajach wykończenia, od piaskowania po wypalany kamień.

Niebieski płomieniowany + szczotkowany

Błyszczący

Piaskowane + szczotkowane

Spodobało Ci się? Skontaktuj się z nami.

ŁADOWANIE