image image image
SUSZARKA ZEWNĘTRZNA
216 PLN

Suszarka zewnętrzna i piwniczna to naturalne rozwiązanie problemu zawilgocenia ścian.

 

Priorytetowo traktujcie tę konfigurację poza częściami życia, ponieważ jest ona najskuteczniejsza ze wszystkich Suszarni. W rezultacie jest nieco cichsza niż suszarka do wnętrz, ale znacznie skuteczniej osusza ściany domu.

W przypadku zauważenia uszkodzeń (związanych z obecnością wilgoci w ścianach) widocznych na zewnątrz lub wewnątrz domu, zalecamy zainstalowanie suszarki zewnętrznej i piwnicznej w pierwszej kolejności. Rzeczywiście, jego moc zapewni optymalną wydajność w bardzo krótkim czasie.

Suszarka zewnętrzna i piwniczna usunie wilgoć ze ścian w ciągu zaledwie 2 do 4 miesięcy.

Gdzie zainstalować suszarkę zewnętrzną i piwniczną?

To urządzenie jest instalowane na ścianach zewnętrznych, w piwnicy (słynącej z wilgoci), garażu lub pralni. Osadza się na ścianach narażonych na działanie wilgoci.

Niewielki rozmiar Suszarka idealnie pasuje do elewacji Twojego domu. Można go pomalować, aby całkowicie wtopił się w wystrój.

Jakie problemy rozwiązuje Suszarka?

Wilgoć będzie odprowadzana ze ściany bez względu na jej pochodzenie: infiltrację, wyciek wody, podciąganie kapilarne. Suszarka usuwa tę wilgoć ze ściany, nie zmusza jej do pozostania w niej.

Po wyschnięciu ściany można przystąpić do jej renowacji.

Dzięki temu procesowi wszelkie uszkodzenia spowodowane wilgocią nie będą się już powtarzać: zniszczona farba, łuszcząca się powłoka, pleśń, grzyby, sucha zgnilizna, saletra, wykruszone fugi cegieł itp.

W tzw. przypadkach przypadkowych: infiltracji, wycieku wody, przed zamontowaniem osuszaczy należy naprawić źródło uszkodzenia (dach, orurowanie itp.).

Jakie są korzyści z tego procesu?

To urządzenie jest układem mechanicznym. Rzeczywiście, nie zachodzi emanacja chemiczna. Jest to naturalny proces radzenia sobie z wilgocią.

Suszarka jest nie tylko skuteczna, ale także prosta w obsłudze. Może być montowany na każdym typie ściany: litej lub pustakowej. Zainstaluj go łatwo dzięki instrukcji instalacji! Ważne, 1 urządzenie musi być zainstalowane co 80 cm.

Ponadto będzie to korzystne dla zdrowia i budżetu (suche ściany zmniejszają rachunki za ogrzewanie).

Tymczasowe czy trwałe rozwiązanie?

Korzystanie z tego procesu może być rozwiązaniem tymczasowym lub zapobiegawczym:

  • W tzw. przypadkach losowych (zalanie, infiltracja, wycieki itp.) Suszarkę można zdjąć ze ściany po jej wyschnięciu.
  • W przypadku podciągania kapilarnego Suszarka pozostaje na miejscu, aby na bieżąco usuwać wodę ze ściany.

Skąd mam wiedzieć, jaki jest poziom wilgotności mojej ściany?

Aby określić wilgotność ściany, użyj miernika wilgotności. W tym artykule opowiemy Ci wszystko o pomiarze poziomu wilgotności: „Jak zmierzyć poziom wilgotności?”

Jak obliczyć liczbę potrzebnych suszarek?

Określ liczbę suszarek za pomocą tego obliczenia:

Zidentyfikuj zawilgoconą ścianę i zmierz długość ściany dotkniętej wilgocią. Pomnóż otrzymaną liczbę metrów przez 1,25 i zaokrąglij w górę. W ten sposób poznasz wymaganą liczbę suszarek. Rzeczywiście, musisz zainstalować 1 urządzenie co 80 cm (tylko na mokrej części ściany).

Tak więc dla ściany o długości 6,2 metra należy policzyć 6,2 x 1,25 = 7,75 lub 8 suszarek.

Nie zapomnij, że Suszarki są podłączone za pomocą zestawu elektrycznego: 1 zestaw dla maksymalnie 8 urządzeń.

Charakterystyka suszarki zewnętrznej lub piwnicznej

Zasilanie

5V DC

Maksymalne zużycie

0,7 W/h

Prędkość obrotowa turbiny

od 10.000 do 13.000 obr./min

Hałas

do 30dB

Waga

60g

Wymiary

15 x 8 x 4,8 cm

Określ liczbę suszarek za pomocą tego obliczenia: Zidentyfikuj zawilgoconą ścianę i zmierz długość ściany, na którą ma wpływ wilgoć. Pomnóż otrzymaną liczbę metrów przez 1,25 i zaokrąglij w górę. W ten sposób poznasz wymaganą liczbę suszarek. Tak więc dla ściany o długości 6,2 metra należy policzyć 6,2 x 1,2 = 7,75 lub 8 suszarek.

Spodobało Ci się? Skontaktuj się z nami.

ŁADOWANIE